• Pga pandemin får vi inte in tillräckligt med maskiner för att hålla lager och går därför efter en väntelista. Är du intresserad av en Erg? Vänligen kontakta oss så skriver vi upp dig!

Modell D

Plastinfästning mellan bak och framdel Plastinfästning mellan bak och framdel
Hake till ändlock på framdel C/D/E Hake till ändlock på framdel C/D/E
Retrofit kit till model C/D Retrofit kit till model C/D

Retrofit kit till model C/D

3 750 kr
I lager.
Bricka Bricka

Bricka

1 kr
I lager.
Mutter till handtag Roddmaskin Mutter till handtag Roddmaskin
Fäste för handtag B/C/D/E Fäste för handtag B/C/D/E
Handtag till modell D/E Handtag till modell D/E

Handtag till modell D/E

452 kr
I lager.
Lagerkopp 17 mm model C/D/E Lagerkopp 17 mm model C/D/E
Chain guide C/D/E Chain guide C/D/E

Chain guide C/D/E

82 kr
I lager.
Pure Chain Oil Pure Chain Oil

Pure Chain Oil

99 kr
I lager.
Ändlock C/D/E Ändlock C/D/E

Ändlock C/D/E

55 kr
I lager.
Monitorarm modell D Monitorarm modell D

Monitorarm modell D

94 kr
I lager.
1027 Fotplatta modell D före juli 2006 1027 Fotplatta modell D före juli 2006
Skruv till handtagsfäste C/D/E Skruv till handtagsfäste C/D/E
Mutter till 1204 Mutter till 1204

Mutter till 1204

4 kr
I lager.
Bakben till model D svart Bakben till model D svart

Bakben till model D svart

530 kr
I lager.
Kedjekopplare (liten) Kedjekopplare (liten)

Kedjekopplare (liten)

5 kr
I lager.
Cock cord pulley D Cock cord pulley D

Cock cord pulley D

50 kr
I lager.
Axle for chock cord pulley C/D/E Axle for chock cord pulley C/D/E
Fot fram modell D Grå Fot fram modell D Grå

Fot fram modell D Grå

490 kr
I lager.
Fot med hjul Höger RowErg/SkiErg Fot med hjul Höger RowErg/SkiErg
Box frame D svart Box frame D svart

Box frame D svart

1 475 kr
I lager.
Framsida PM5 Framsida PM5

Framsida PM5

762 kr
I lager.
6-lobe skruv C/D/E 6-lobe skruv C/D/E

6-lobe skruv C/D/E

4 kr
I lager.
Plastnit Plastnit

Plastnit

4 kr
I lager.
Mutter till 1274 Mutter till 1274

Mutter till 1274

3 kr
I lager.
Handtagshållare + skruv, mutter modell C/D/E Handtagshållare + skruv, mutter modell C/D/E
Hölje och löpskiva för returband Hölje och löpskiva för returband
Framben, kort modell D Grå Framben, kort modell D Grå

Framben, kort modell D Grå

286 kr
I lager.
Framben, lång modell D Grå Framben, lång modell D Grå
Fotfäste höger modell D ljusblå Fotfäste höger modell D ljusblå
Screw 8-32 X 3/4 SS PHIL C/D Screw 8-32 X 3/4 SS PHIL C/D
Bricka, slät nr 8 C/D Bricka, slät nr 8 C/D

Bricka, slät nr 8 C/D

1 kr
I lager.
Skruv universal för C, D, E och SkiErg 1 Skruv universal för C, D, E och SkiErg 1
Mässingsring till kedjan Mässingsring till kedjan

Mässingsring till kedjan

43 kr
I lager.
Sitsrullar övre för C,D,E och Dynamic rodd Sitsrullar övre för C,D,E och Dynamic rodd
Returgummiband för kedjans returmekanism Returgummiband för kedjans returmekanism
Kedja C/D/E Kedja C/D/E

Kedja C/D/E

475 kr
I lager.
Generator till modell D och E Generator till modell D och E
Skruv 1/4-20 x 5/8 Model D Skruv 1/4-20 x 5/8 Model D
Mutter 8-32 C/D Mutter 8-32 C/D

Mutter 8-32 C/D

4 kr
I lager.
Drev för drivaxeln för modell D och E Drev för drivaxeln för modell D och E
Nut, No.10 SS Nut, No.10 SS

Nut, No.10 SS

3 kr
I lager.
Bearing cover Bearing cover

Bearing cover

35 kr
I lager.
Screw 1/4 - 20 x 3/4 SS Patch Screw 1/4 - 20 x 3/4 SS Patch
Nut 1/4 -20 ZP Nut 1/4 -20 ZP

Nut 1/4 -20 ZP

4 kr
I lager.
Skruv till fläktkåpa 10 x 3 Skruv till fläktkåpa 10 x 3
1/4-20x1/2 Screw Patch Head 1/4-20x1/2 Screw Patch Head
PM5 Monitor PM5 Monitor

PM5 Monitor

3 363 kr
I lager.
Sensor coil Sensor coil

Sensor coil

390 kr
I lager.
Reservdelsskruv 8 st model D2 Reservdelsskruv 8 st model D2
Fotplatta ställbarför modell D/E/Dynamic Fotplatta ställbarför modell D/E/Dynamic
Axel till lufttrumma modell C/D/E Axel till lufttrumma modell C/D/E
Fot bakre stödben Fot bakre stödben

Fot bakre stödben

32 kr
I lager.
Axel invändigt gängad Axel invändigt gängad

Axel invändigt gängad

50 kr
I lager.
Bakben till modell D Svart Bakben till modell D Svart

Bakben till modell D Svart

448 kr
I lager.
Mutter 3/8-16 Mutter 3/8-16

Mutter 3/8-16

4 kr
I lager.
Skruv, Hex cap Skruv, Hex cap

Skruv, Hex cap

3 kr
I lager.
Fotplatta, höger model D 2007-framåt Fotplatta, höger model D 2007-framåt
Framben kort modell D Svart Framben kort modell D Svart

Framben kort modell D Svart

288 kr
I lager.
Tumskruv till batterilucka PM4 PM5 Tumskruv till batterilucka PM4 PM5
Sitsrullar nedre Sitsrullar nedre

Sitsrullar nedre

99 kr
I lager.
Skruv 10-24 3/4 Skruv 10-24 3/4

Skruv 10-24 3/4

4 kr
I lager.
Fotrem Fotrem

Fotrem

62 kr
I lager.
Fotrem Fotrem

Fotrem

62 kr
I lager.
Löphjul för kedja Löphjul för kedja

Löphjul för kedja

62 kr
I lager.
Batterilucka PM5 Batterilucka PM5

Batterilucka PM5

49 kr
I lager.
Framben lång till Roddmaskin model D svart Framben lång till Roddmaskin model D svart
Bearing 17mm 6003 ZZ C/D/E Bearing 17mm 6003 ZZ C/D/E